Meklēt LV RU
 
SākumlapaSākumlapa Lapas karteLapas karte

Iepriekšēja vietnes versijaIepriekšēja lapas versija
         
 
FAQ
 

Viedoklis

SIA ZOO CENTRS

Iepirkumu un loģistikas nodaļas vadītājs
Mihails Orlovs

1C: Uzņēmums 7.7 ir vadošais programmu produkts, ko ikdienas darbā pielieto visas uzņēmuma struktūrvienības. Šis kompleksais risinājums ļauj optimizēt pārdošanas vadību Dino Zoo tirdzniecības vietās. 1C: Uzņēmums 7.7 viena no priekšrocībām starp citiem programmu risinājumiem ir elastīga noregulēšanas sistēma, to pielāgojot mūsu uzņēmuma vajadzībām. Kā arī var atzīmēt SIA Avantime apkalpošanas un konsultēšanas servisu kā labu.NeoStore.Lv

Interneta veikala vadītājs
Aleksandrs Haritonovs


Latvijas tirgū nav divu vienādu uzņēmumu, un katra uzņēmuma prasības un vēlmes ir unikālas. Taču tas nenozīmē, ka ikkatram uzņēmumam ir jāizstrādā jauna uzskaites programma. Mūsu interneta veikala www.neostore.lv specifiskās vajadzības SIA Avantime realizēja ar standartizēto 1C:Uzņēmums risinājumu palīdzību.

1C programmatūra ir vienota sistēma, kas nodrošina mūsu uzņēmuma tirdzniecības procesa automatizāciju, grāmatvedības uzskaiti, vispārīgas vadības un operatīvas datu analīzes iespējas.

1C programmatūras SIA Avantime risinājums nodrošina mūsu personāla normālo un produktīvo darba ritmu, neskatoties uz nepārtraukto pasūtījumu ienākšanu. Programmatūras funkcionalitāte ļauj sabalansēt ienākošo darbu plūsmu un sadalīt to atbilstoši pieejamiem resursiem, kas izslēdz kāda pasūtījuma izpildīšanas aizkavēšanos vai pazušanu.

1C veicina uzņēmuma izmaksu samazināšanu un laika ietaupīšanu ātrai datu ievadīšanai, apstrādei un atskaišu iegūšanai. Personāla ikdienas darbs veicām ātri un ērti. Pieprasītās analīzei un operatīviem lēmumiem atskaites ir viegli lasāmas, pārskatāmas un caurspīdīgās.

1C programmatūras SIA Avantime risinājums ļauj mums efektīvāk izmantot uzņēmuma resursus, optimizēt darba procesus, samazināt izdevumus padarot katra darbinieka darbu rentablāko.

1C programmatūras SIA Avantime risinājums palīdz mums savlaicīgi izvērtēt ieguldījumus un ieguvumus, palielināt mūsu uzņēmuma konkurētspēju un sasniegt mērķus!

 
"1C: Uzņēmums 7.7 kompleksais risinājums ļauj optimizēt pārdošanas vadību Dino Zoo veikalos."

"1C programmatūra palīdz interneta veikalam NeoStore.Lv savlaicīgi izvērtēt ieguldījumus un ieguvumus, palielināt uzņēmuma konkurētspēju un sasniegt mērķus!"